Jak mi się nie chce... - porozmawiajmy o wypaleniu zawodowym kadr kultury

Wypalenie – dotyczy Ciebie? Gdy praca jest Twoją pasją i przynosi Ci wiele satysfakcji, można łatwo przespać sygnały, które prowadzą do wypalenia zawodowego. Tak, w pracy w kulturze często doświadczamy wypalenia zawodowego, jednak temat ten jest sektorowym tabu. W trakcie spotkania, przyjrzymy się temu zagadnieniu, zarówno od strony merytorycznej (przyczyn, skutków i zapobiegania), jak i od strony naszych osobistych doświadczeń. Znajdzie się przestrzeń do refleksji oraz otwarcia powszechnej dyskusji na temat wypalenia zawodowego wśród pracowników i działaczy kultury.
 
Zainteresowane tematem osoby zapraszamy na spotkanie 17 czerwca 2024 r., które od godziny 16.00 do 18.00 odbywać będzie się w Strefie Centralnej (siedziba instytucji Katowice Miasto Ogrodów – plac Sejmu Śląskiego 2).
 
Prowadząca:
Aleksandra Malczyk – trenerka, tutorka, pasjonatka neurografiki i budzenia w ludziach pasji. Autorka strategii promocji miejsc oraz budowania marek lokalnych. Podnosiła swoje wykształcenie m.in. w Portugalii, zdobywała doświadczenie w projektach i wizytach studyjnych w Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Hiszpanii. Jej sztandarowe warsztaty dotyczą kreatywności, wystąpień publicznych, a ostatnio również zarządzania stresem i dbania o równowagę życiową. Obecnie Dyrektorka ARTerii, z powodzeniem buduje kulturalną markę Ornontowic, które coraz więcej znaczą na Śląsku.
 
 
Uwaga! W ramach programu Metropolia Kultury, który jest częścią naszych starań o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029, organizujemy wiele bezpłatnych szkoleń: katowicegzm2029.eu/metropolia-kultury/
 
Działanie realizowane w ramach starań Katowic i Górnośląsko-Zagłębiowskej Metropolii o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Zrealizowano z udziałem środków z budżetu Górnośląsko-Zagłębiowskej Metropolii.
 
Kontakt: biuro@katowicegzm2029.eu
Skip to content